RTU

Dr. Ainas Galējas stipendijas Viskonsīnas Universitātē

Ir izsludināts 21. gadskārtējais konkurss uz Dr. Ainas Galējas stipendijām Viskonsīnas Universitātē Oklērā, ASV (University of Wisconsin- Eau Claire).

Stipendija ( ~ 28 000 $) sedz visus studiju, dzīvošanas un apdrošināšanas izdevumus ASV 2013. - 2014. akadēmiskajam gadam. Stipendija paredzēta Undergraduate (bakalaura) vai viena papildu gada studijām ASV.

Lai pretendētu uz stipendiju, kandidātam:

• Jābūt kādas Latvijas augstskolas/universitātes studentam;
  • Labi jāpārvalda angļu valoda (vēlamas valodas prasmes pārbaudījumu TOEFL un/vai Cambridge, vai tml. rezultātu kopijas);
  • Jāierodas uz pārrunām angļu un latviešu valodā ar profesoru Pauli Lazdu un profesori Irēni Lazdu;
  • Pārrunas notiks 2013.gada 10. un 11. janvārī no plkst. 10.00 līdz 17.00;
  • Uz pārrunām jāpiesakās individuāli, rakstot prof. Irēnei Lazdai lazdai@uwec.edu pirms 5. janvāra;
  • Katra kandidāta pārrunu laiks un norises vieta tiks precizēta individuāli caur e-pasta saraksti.

Vairāk informācijas iespējams atrast šeit.