RTU

Accenture Java Programmēšanas skola jau šovasar!

Līdz 13. jūnijam sūti savu pieteikumu uz riga.bootcamp@accenture.lv vai aizpildi anketu facebook lapā https://apps.facebook.com/accenture-bootcamp/

Sekmīgākajiem Java Programmēšanas skolas dalībniekiem konkursa kārtībā piedāvāsim iziet praksi un pievienoties «Accenture» komandai.

«Accenture» Java Programmēšanas skola ir kompānijas apmaksātas, intensīvas 4 nedēļu garas mācības. To mērķis ir apmācīt savus potenciālos darbiniekus.

Mācies «Accenture» organizētajā Java programmēšanas skolā un Tu iegūsi neatsveramas teorētiskās zināšanas, praktiski iemācīsies izveidot Java tīmekļa programmu un apgūsi triju slāņu lietojumu arhitektūru.

Apgūsi:

objektorientētās programmēšanas principus;
pavedienus;
datu straumes;
vienībtestēšanu;
versiju kontroli un citas tēmas.
Kursa beigās pratīsi rakstīt kodolīgu un viegli lasāmu Java kodu, un galvenais — gūsi praktisku pieredzi, iesaistoties programmētāju komandā.
Nosacījumi dalībniekiem:
• Spēja sazināties angļu valodā (mācības norit angliski)
• Programmēšanas teorijas pamatzināšanas
• Izpratne par OOP Konceptu
• Pamatzināšanas par WEB tehnoloģijām
• Spēja uzrakstīt vienkāršu SQL
• Pamatzināšanas vismaz vienā programmēšanas valodā