RTU

Priekšnosacījumi

Uzņemšanas prasības: Inženierzinātņu vai dabaszinātņu, vai sociālo zinātņu (ekonomikā, vadībzinātnē) bakalaura grāds vai profesionālais bakalaura grāds nosauktajām zinātnes nozarēm atbilstošās praktiskās darbības jomās, vai tam pielīdzināma izglītība.

Papildprasības (priekšzināšanas): angļu valodas zināšanas B2 līmenī saskaņā ar CEFR un apgūti augstskolas studiju kursi bakalaura studiju līmenī (LKI/EKI 6. līmenī) par šādām tēmām un šādā apjomā: datu bāzes (2 KP), datortīkli (2 KP), augstākā matemātika (2 KP), grāmatvedība (2 KP), civilā aizsardzība (1 KP) un vides aizsardzība (1 KP).

Kompetence un minimālais kredītpunktu (KP) skaits Iepriekšējā izglītība Termiņš, līdz kuram kompetence jāpierāda (uzrādot apliecinošus dokumentus)
Sociālās zinātnēs Dabas zinātnēs Inženier-zinātnēs
Datu bāzes (2 KP) x x x Līdz studiju līguma parakstīšanai
Datortīkli (2 KP) x x x Līdz studiju līguma parakstīšanai
Augstākā matemātika (2KP) x x   Līdz studiju līguma parakstīšanai
Grāmatvedība (2 KP)   x x Līdz trešā semestra sākumam
Civilā aizsardzība (1KP) x x x Līdz maģistra darba aizstāvēšanai
Vides aizsardzība (1KP) x x x Līdz maģistra darba aizstāvēšanai

Reflektanti, kuriem nav pirmo trīs augstāk minēto kompetenču, tās var iegūt, apgūstot RTU studiju priekšmetus, izmantojot RTU Tālākizglītības nodaļas pakalpojumus.

Ja studējošais nav apguvis grāmatvedību (2 KP), un civilo aizsardzību (1 KP) un vides aizsardzību (1 KP) zemākā līmeņa studiju programmā, viņš/viņa tās drīkst apgūt maģistra studiju programmā, iekļaujot atbilstošus priekšmetus C daļā, vai papildus programmai.

Intensīvie tālākizglītības kursi

Kurss

Šifrs  KP  Norises laiks Kursa apraksts
Datortīkli DST704  2
e- kurss pieejams cauru gadu
Pasniedzējs: Ēriks Kļaviņš

.pdf dokuments
Augstākā matemātika DIM108  2
e- kurss pieejams cauru gadu
Pasniedzēja: Inta Volodko

.pdf dokuments (1. daļa)
Datu bāzes DSP730  2

Hibrīdais kurss: e-studiju materiāli, klātienes konsultācijas. Uzsākšanas laiku izvēlas students.
Studiju materiāli: ORTUS vidē, piekļuve materiāliem tiks nodrošināta pēc pieteikšanās RTU Tālākizglītības nodaļā.
Pasniedzējs: Ainārs Auziņš
(Kursa ietvaros ir jāveic vairāki praktiskie/laboratorijas darbi. Tie prasa laiku, tāpēc nekavējieties ar uzsākšanu!).

.pdf dokuments

Dažādiem kursu veidiem ir dažādas apliecības. Tālākizglītības gadījumā apliecībā ir ietverts kredītpunktu skaits un tā ir derīga visos dzīves gadījumos. Sagatavošanas kursi un apliecība ir paredzēti tikai, lai iestātos studiju programmā.

Sīkāka informācija par kursu veidiem un cenām ir šeit.

Informācija, kur atrast kursus ORTUS sistēmā pēc reģistrēšanās, ir atrodama šeit.

Ko darīt, ja nevar paspēt nokārtot priekšzināšanu priekšmetus līdz uzņemšanai? Sk. atbildi šeit.